Het leven is per definitie oneerlijk, maar voor sommige mensen is het leven toch een stukje oneerlijker dan voor anderen. Voor Lauren Verster bijvoorbeeld is het leven consequent oneerlijk.
Verster wilde ooit bij de televisie, zoals heel veel meisjes graag bij de televisie willen. Omdat ze brutaal genoeg was lukte haar dat. Aanvankelijk begon ze bij De Jakhalzen, het camjo-blokje in De Wereld Draait Door. Daar kwam een einde aan en Verster zag zichzelf uiteindelijk iets dwaas presenteren voor Nox, de nachtzender van Tien. Wie voor de nachtzender van Tien heeft moeten presenteren weet dat het leven oneerlijk is.
Heden ten dage presenteert Verster het programma Lauren Verslaat. Prima programma, leuk concept. Zij volgt fotografen die wereldwijd heftige dingen vastleggen, zoals het opblazen van een cocaïnelaboratorium in de jungle van Colombia. Oprechte spanning en sensatie. Wat je ook van Lauren Verster vindt, je leeft toch mee als zij in de jungle onder vuur wordt genomen.
Nu heeft Verster dus een goed en degelijk eigen programma maar is het leven wederom oneerlijk. Lauren Verslaat wordt uitgezonden door Veronica en daar wil niemand naar kijken. De eerste uitzending van Lauren Verslaat trok een armzalige 167.000 kijkers. Vervolgens verzette Veronica het naar de woensdagavond en trok het 235.000 kijkers (plus 182.000 in de herhaling op donderdag). Nog steeds geen vetpot.
Heeft dan niemand medelijden met Lauren Verster? Gun dat meisje toch haar succes en kijk op woensdagavonden om 22:20 uur massaal naar Veronica. Als u het niet voor het programma doet, doe het dan voor Lauren Verster.
Wat een tof programma, zeker de moeite waard om te kijken.
En ook wel erg slim van Veronica en Revu samen te gaan werken: mooie tv, mooie foto's en (hopelijk) ook een mooi verhaal van Lauren . Dat noem ik nou innoveren in de journalistiek.
Waarom is een krant hier niet mee gekomen? Die hebben het toch allemaal zo lastig? Lijkt me dat dit soort samenwerken vaker kunnen.
Ohja, Volkskrant volgt ook een fotograaf :)
Met dit soort rukfilmpjes die kranten brengen kan je natuurlijk geen tv zender vullen. Niet eens een Talpa nachtprogramma... Hulde voor Revu en Veronica voor deze mooie samenwerking!
Maar Bert, een ding vraag ik me nog wel af, kreeg jij opdracht van je baas om het programma te promoten in je column?
@Elgersma: eh...Tot nu wist ik geeneens van welke samenwerking dan ook af. Volgt zij alleen Revu-fotografen dan?
Ik heb in ieder geval geen opdracht gekregen. Dat zou ik overigens ook niet accepteren: ik bepaal zelf wel wat ik in mijn columns schrijf.
Ik zag toevallig dat wel heel erg weinig mensen naar haar eerste uitzending hadden gekeken, dus ik dacht...Mwoa, laat ik eens over die Lauren schrijven.
@Brussen :) yep, elke twee weken staat er een serie in de Revu.
Zie Mediacourant:
Samenwerking Veronica en Revu rond ‘Lauren Verslaat’
Veronica en weekblad Revu zijn een sa- menwerking aangegaan rond de tv-serie Lauren Verslaat, waarin Lauren Verster zich wereldwijd laat meenemen door verschillende fotografen om zo toegang te krijgen tot een wereld die voor veel mensen gesloten blijft. De beelden zijn vanaf 3 mei wekelijks op Veronica te zien, terwijl Revu vanaf 6 mei iedere twee weken de foto’s publiceert. Programma- leider Alphons Martens van Veronica zegt: “Ik ben erg blij met Revu als part- ner bij Lauren Verslaat…”
Je moet lid zijn van humedia om reacties te kunnen toevoegen!
Word lid van humedia