Niels 't Hooft morgen in het laatste Bonusprogramma van 2011

Donderdag in het Bonusprogramma: een kijkje in een steeds belangrijker wordende journalistieke niche. Te gast is gamejournalist van het eerste uur Niels 't Hooft. 't Hooft is een van de weinige Nederlandse journalisten die zijn geld kan verdienen met het schrijven over games.

Weinig mensen hebben door dat de game-industrie heel groot én groeiende is. Miljoenen worden gespendeerd aan de ontwikkeling van games, maar ook aan de marketing. Reisjes naar Californië en Parijs, cadeautjes en dergelijke zijn voor gamejournalisten tegenwoordig normaal. Hoe gaat een gamejournalist als Niels ‘t Hooft daarmee om? Komt hierdoor de objectiviteit van menig gamejournalist in gevaar?

't Hooft heeft ervoor gezorgd dat nrc.next serieuzer over games ging schrijven. Dat voorbeeld werd later opgevolgd door de Volkskrant, Metro en andere bladen en kranten. Maar niet elk medium neemt het serieus. Waarom zijn games bijvoorbeeld nog altijd taboe bij De Wereld Draait Door?

Donderdag om 15:30 uur in het auditorium: het laatste Bonusprogramma van 2011, met Niels 't Hooft.

Weergaven: 74

Tags: 't, bashers, bright, hooft, niels, nrc, nrc.next

Opmerking

Je moet lid zijn van humedia om reacties te kunnen toevoegen!

Word lid van humedia

© 2013   Gemaakt door ROC media.

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden