Op bovenstaande video ziet u hoe Derek Ogilvie in een acute psychose raakt. Normaal worden mensen dan preventief opgenomen, Derek Ogilvie krijgt er heel veel geld voor. Raar!
Quizzen zijn niet leuk. Dat hoeft verder geen betoog, alhoewel Lekker Slim (2 mei, 1815 uur, RTL 5) natuurlijk wél grappig is maar dan omdat het zo fijn de volledige mislukking van de menselijke evolutie aantoont. Kijk een aflevering Lekker…Doorgaan
Kijk uit! De uitvindersclub wil u een loer draaien!
De volgende handleiding kwam ik tegen op de site innovatiebeurs.nl. Dat is naar eigen zeggen een 'Nieuw Innovatie En Uitvinders Web'. Deze Willie Wortels kunnen natuurlijk wel wat publiciteit gebruiken. En dat doen ze zo:
Omdat Last.fm het allemaal niet meer zonder geld redt (ik heb m'n nu nutteloze profiel maar gewist), moet je op zoek naar alternatieven. Iedereen kan de grote commerciele en publieke zenders wel vinden op internet. Maar waar zitten de krenten in de pap?
De manier waarop hij lacht, als hij weer wat ondeugends heeft gedaan, is als een regenboog bij een strakblauwe hemel
‘Kijk, kijk Loe!’ Mijn kleine achterneefje wijst naar de grond. ‘Mier, dat is een mier’, zeg ik tegen het 2-jarig mannetje. Hij kijkt me met grote verbazing aan. ‘Aaie, mier aaie’, zegt hij terwijl hij met zijn kleine wijsvingertje de mier op de tegels blijft volgen.
‘Maar daar is de mier toch veel te klein voor, om te aaien?.’ Hij hoort het niet, zijn… Doorgaan
Iedereen maakt scherven. Met lelijke, bebloede punten. Scherpe randen die in staat zijn om eeuwigdurende, etterende littekens op de ziel achter te laten. De kunst is om, alvorens, de scherven te lijmen of de littekens zodanig te behandelen dat zij slechts vage herinneringen zijn aan het verleden.
Velen zijn dat ambacht niet meester en leven voort… Doorgaan
Nadat ik mijn bestelling in de plaatselijke cafetaria had laten opnemen door de vriendelijke Chinees achter de kassa pakte ik De Telegraaf en begon, enigszins vluchtig, enkele artikelen te lezen. Op pagina drie las ik een artikel met de kop: "Reeuwijk in shock na verkeersdrama; Dochtertjes aangereden echtpaar bij familie." Een bepaalde vorm van woede werkte zich door al mijn aderen naar boven. Weer een dronken gek die met zijn zatte kop achter het stuur was gekropen. Weer zo'n ******** die… Doorgaan
Als klein meisje uit Eindhoven is Utrecht een heel nieuwe wereld voor mij. Alsof je weer vier jaar oud bent en jezelf buiten het tuinhekje begeeft. Een Brabander in Utrecht, dat gaat nooit goed – die rivieren zijn er niet voor niets. Zij van boven de rivieren blijven er boven en zij van onder de rivieren blijven er vooral onder. Er is geen carnavalsvakantie, mensen praten je na alsof je een Limburger of een Belg bent en gezelligheid kent in Utrecht wel tijd. Geboren en getogen ben ik in het… Doorgaan
Voor het vak school magazine ga ik een stuk schrijven over bijbaantjes.
Heb jij een bijzondere of interessante bijbaan? (keurmeester bij Hertog Jan, sportmasseur, zanglerares of iets anders) Het hoeft niet spectaculair of jaloersmakend te zijn, bijzonder is al genoeg.
Laat het me dan weten, want ik wil je er graag een keer over spreken.
Je stopt 'm in een sok of een schoen. Je staat ermee in zee, in het zand of onder de douche. Je sport, je springt en danst erop. Bij het uitdelen van mooie lichaamsdelen stond de teen echter niet vooraan. Het is een lelijk aanhangsel, een stompje met een nagel. Hij ziet er soms gehavend uit, rood of met een blaar. Hij lijkt overbodig maar niets is minder waar. Tenen corrigeren het evenwicht tijdens het lopen en vlak voor het optillen van de voet steunt je hele lijf erop. Ondanks dat lijkt zijn… Doorgaan
Een opvallend interview in De Wereld Draait Door van afgelopen vrijdag. De publieke omroep Vara krijgt op 1 oktober een nieuwe voorzitter. Twee weken geleden werd bekend dat strafrechtadvocaat Cees Korvinus de uitverkorene is. Hij weet alleen niet wat radio of tv is.
Vandaag kwam een vriend van me bij me eten. Onderweg hier naar toe vond hij een USB stick. De inhoud was komisch, om privacy redenen heb ik alle persoonsgegevens verwijderd.
19 April 2009
Aan: Officier van Justitie
Centrale Verwerking Openbaar Ministerie,
Unit Mulder, Postbus 5000,
3500 MJ Utrecht
Betreft: beroepschrift tegen de sanctie wegens overtreding… Doorgaan
Passie en gedrevenheid brengen Frénk van der Linden nieuw televisieprogramma
In een openhartig gesprek vertelt Frénk van der Linden over zijn passie voor het vak, de mate waarin hij is veranderd als mens en journalist en blikt hij vooruit op zijn nieuwe televisieprogramma. “Het is voor mij inmiddels belangrijker om me op een goede manier te verhouden tot mensen dan te scoren. Het is hartstikke…
Wij, Frank Wezenberg en Gert-Jan Peddemors, voelen de noodzaak om ons muzikale evangelie te verkondigen. In deze column zullen we elke week de muziek van nu en toen bespreken waarvan wij vinden dat iedereen het moet kennen.
Ha Gert-Jan,
Scandinavia Rules? IJsland kent inderdaad op zo’n kleine bevolking zeer veel interessante… Doorgaan
De opkomst van de multimedia wordt door velen in het journalistieke circuit met open armen in ontvangst genomen en niet geheel onterecht. Noem me ouderwets, maar er zijn grenzen. De twitterhype overschrijdt deze met vlag en wimpel.
De wereld van de journalistiek kan natuurlijk niet zonder vooruitgangen. We zouden nergens zijn zonder bijvoorbeeld de ontwikkelingen op het gebied van communicatie en netwerkmogelijkheden. Zo is de gewone mens tegenwoordig ook in staat zich te mengen in… Doorgaan
UTRECHT – De economische crisis lijkt weinig indruk te maken op startende ondernemers. Deze conclusie trekt de Kamer van Koophandel aan de hand van het aantal startende ondernemers die zich in de eerste drie maanden van 2009 inschreven. Het aantal is in sommige branches zelfs met ruim vijftig procent toegenomen ten opzichte van het vorige jaar. Vanwaar deze groei in tijden van economische crisis?
Volgens de voorzitter van Kamer van Koophandel Frans Lavooij, komt dit omdat de… Doorgaan
Bart Brouwers, hoofdredacteur Spits: “Twitter is geen journalistiek”
Door Kumari den Ouden UTRECHT - De komst van nieuwe sociale netwerken in de media als internet, twitter en flickr, geeft meer mogelijkheden voor de zogenaamde burgerjournalistiek. Burgers krijgen steeds vaker de kans om in de huid van 'journalist' te kruipen en maken hier dan ook actief gebruik van. In stadskasteel Oudaen vond gisteren het MediaDebat plaats over deze sterke groei…Doorgaan
De Spunkertjes gaan hem volgen blijkbaar. Naast de werkelijk hemeltergend kutte en hondslelijke montage weet ik niet zo goed wat ik van Lieuwe zelf moet vinden.
Ik trek het wel dat hij zeker van zichzelf is, maar aan de andere kant is het wel erg een pubertje op deze manier. En dan nog eentje met een trauma waar werkelijk de hele wereld tot in detail van op de hoogte is.